ACB50DHFD
Üretici
Üretici Parça No.
ACB50DHFD
EBEE Parça No.
8555848-ACB50DHFD-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.050
Veri SayfasıSullins ACB50DHFD
Pozisyon sayısı100
İletişim TürüHairpin Bellows
Montaj TipiSurface Mount
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
Özellikler-
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.050" (1.27mm)
Flange ÖzelliğiFlush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
100 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.050" (1.27mm) Black