ABC49HEYS
Üretici
Üretici Parça No.
ABC49HEYS
EBEE Parça No.
8512926-ABC49HEYS-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 49POS 0.100
Veri SayfasıSullins ABC49HEYS
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı49
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıABC49
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange ÖzelliğiSide Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
49 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)