ABC49HEYN
Üretici
Üretici Parça No.
ABC49HEYN
EBEE Parça No.
11765616-ABC49HEYN-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 49POS 0.100
Veri SayfasıSullins ABC49HEYN
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı49
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıABC49
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange Özelliği-
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
49 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)