ABC44HEYN
Üretici
Üretici Parça No.
ABC44HEYN
EBEE Parça No.
8489252-ABC44HEYN-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100
Veri SayfasıSullins ABC44HEYN
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı44
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıABC44
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange Özelliği-
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
44 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)