ABC43HETI
Üretici
Üretici Parça No.
ABC43HETI
EBEE Parça No.
8518113-ABC43HETI-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 43POS 0.100
Veri SayfasıSullins ABC43HETI
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı43
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıABC43
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange ÖzelliğiTop Mount Opening, Threaded Insert, 4-40
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
43 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)