ABC31DREF-S734
Üretici
Üretici Parça No.
ABC31DREF-S734
EBEE Parça No.
11811654-ABC31DREF-S734-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
Veri SayfasıSullins ABC31DREF-S734
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı62
İletişim TürüFull Bellows
Montaj TipiPanel Mount
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıABC31
SonlandırmaSolder Eyelet(s)
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
RenkGreen
Row sayısı2
CinsiyetFemale
Malzeme - İzalPolyphenylene Sulfide (PPS)
Flange ÖzelliğiTop Mount Opening, Floating Bobbin, 0.116" (2.95mm) Dia
Kart Kalınlığı0.031" (0.79mm)
Kart TipiNon Specified - Dual Edge
Pozisyon sayısı / Bay/Row31
OkuDual
Açıklama
62 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm) Green