ABC20HETN
Üretici
Üretici Parça No.
ABC20HETN
EBEE Parça No.
8760143-ABC20HETN-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
Veri SayfasıSullins ABC20HETN
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı20
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıABC20
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Renk-
Row sayısı1
CinsiyetFemale
Malzeme - İzalPolyphenylene Sulfide (PPS)
Flange Özelliği-
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Kart TipiNon Specified - Dual Edge
Pozisyon sayısı / Bay/Row-
OkuSingle
Açıklama
20 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)