ABC20HETH
Üretici
Üretici Parça No.
ABC20HETH
EBEE Parça No.
8760142-ABC20HETH-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
Veri SayfasıSullins ABC20HETH
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı20
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıABC20
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange ÖzelliğiTop Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
20 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)