ABC18HETH
Üretici
Üretici Parça No.
ABC18HETH
EBEE Parça No.
11713359-ABC18HETH-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 18POS 0.100
Veri SayfasıSullins ABC18HETH
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı18
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıABC18
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange ÖzelliğiTop Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
18 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)