ABC15HEYS
Üretici
Üretici Parça No.
ABC15HEYS
EBEE Parça No.
8749752-ABC15HEYS-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 15POS 0.100
Veri SayfasıSullins ABC15HEYS
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange ÖzelliğiSide Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
15 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)