ABC15HETN
Üretici
Üretici Parça No.
ABC15HETN
EBEE Parça No.
8748638-ABC15HETN-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 15POS 0.100
Veri SayfasıSullins ABC15HETN
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange Özelliği-
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
15 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)