ABC13HEYS
Üretici
Üretici Parça No.
ABC13HEYS
EBEE Parça No.
8739712-ABC13HEYS-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 13POS 0.100
Veri SayfasıSullins ABC13HEYS
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı13
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıABC13
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange ÖzelliğiSide Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
13 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)