ABC12HEYN
Üretici
Üretici Parça No.
ABC12HEYN
EBEE Parça No.
8708688-ABC12HEYN-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
Veri SayfasıSullins ABC12HEYN
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı12
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıABC12
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange Özelliği-
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
12 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)