ABC12HETS
Üretici
Üretici Parça No.
ABC12HETS
EBEE Parça No.
8743733-ABC12HETS-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
Veri SayfasıSullins ABC12HETS
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı12
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıABC12
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange ÖzelliğiSide Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
12 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)