ABC10HEYN
Üretici
Üretici Parça No.
ABC10HEYN
EBEE Parça No.
8655191-ABC10HEYN-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
Veri SayfasıSullins ABC10HEYN
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı10
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıABC10
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Renk-
Row sayısı1
CinsiyetFemale
Malzeme - İzalPolyphenylene Sulfide (PPS)
Flange Özelliği-
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Kart TipiNon Specified - Dual Edge
Pozisyon sayısı / Bay/Row-
OkuSingle
Açıklama
10 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)