ABC06DRAN-S93
Üretici
Üretici Parça No.
ABC06DRAN-S93
EBEE Parça No.
8445751-ABC06DRAN-S93-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Card Edge Connectors ,Common Card Edge
Veri SayfasıSullins ABC06DRAN-S93
Seri-
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı12
İletişim TürüFull Bellows
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıABC06
İletişim MalzemesiBeryllium Copper
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı10.0µin (0.25µm)
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Renk-
Row sayısı2
CinsiyetFemale
Malzeme - İzalPolyphenylene Sulfide (PPS)
Flange Özelliği-
Kart Kalınlığı0.093" (2.36mm)
Kart TipiNon Specified - Dual Edge
Pozisyon sayısı / Bay/Row6
OkuDual
Açıklama
12 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)