A9BBG-2002F
Üretici
Üretici Parça No.
A9BBG-2002F
EBEE Parça No.
10067232-A9BBG-2002F-EB
Açıklama
FLEX CABLE - AFF20G/AF20/AFF20G
Tümünü Seç
KategoriCable Assemblies ,Flat Flex Jumpers, Cables (FFC, FPC) Assemblies
Veri SayfasıTE Connectivity AMP Connectors A9BBG-2002F
Seri-
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı20
Temel Ürün NumarasıA9BBG
İletişim SonlandırmaReceptacle to Receptacle
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Uzunluk2.00" (50.80mm)
Açıklama
20 Position Flat Flex Cable Assembly Receptacle to Receptacle 2.00" (50.80mm)