A9BAA-2002E
Üretici
Üretici Parça No.
A9BAA-2002E
EBEE Parça No.
10067719-A9BAA-2002E-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
FLEX CABLE - AFJ20A/AE20/AFH20T
Tümünü Seç
KategoriCable Assemblies ,Flat Flex Jumpers, Cables (FFC, FPC) Assemblies
Seri-
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı20
Temel Ürün NumarasıA9BAA
İletişim SonlandırmaReceptacle to Solder Tab
Bir piyatch0.050" (1.27mm)
Uzunluk2.00" (50.80mm)
Açıklama
20 Position Flat Flex Cable Assembly Receptacle to Solder Tab 2.00" (50.80mm)