A24203-016
Üretici
Üretici Parça No.
A24203-016
EBEE Parça No.
9852899-A24203-016-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
DRP-16-SS-LT
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
SeriDRP
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug
Pozisyon sayısı16
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Sabitleştirme TipiLatch Lock
Özellikler-
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı50.0µin (1.27µm)
Bir piyatch0.050" (1.27mm)
RenkBlack
Row sayısı2
Sıra aralığı0.170" (4.32mm)
Kablo SonlandırmaSolder Cup
Tel tipiDiscrete
Açıklama
16 Position Rectangular Plug Connector Solder Cup Gold