A-RM96ABCPWAB
Üretici
Üretici Parça No.
A-RM96ABCPWAB
EBEE Parça No.
10698901-A-RM96ABCPWAB-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
DIN 41612
Tümünü Seç
SeriDIN 41612
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüHeader, Male Pins
Pozisyon sayısı96
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 105°C
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerMounting Clips
İletişim FinishGold
İletişim Finish KalınlığıFlash
Mevcut Derecelendirme (Smameler)2A
SonlandırmaPress-Fit
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
StilR
Row sayısı3
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Malzeme - İzalPolybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Seviye, Sınıf3
Açıklama
96 Position Din Connector Header, Male Pins Gold Through Hole