A-RM32AT2.5
Üretici
Üretici Parça No.
A-RM32AT2.5
EBEE Parça No.
10698629-A-RM32AT2.5-EB
Açıklama
DIN41612, M, STYLE R, 32,
Tümünü Seç
Veri SayfasıAssmann WSW Components A-RM32AT2.5
SeriDIN 41612
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüHeader, Male Pins
Pozisyon sayısı32
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 105°C
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerPolarizing Key
İletişim FinishGold
İletişim Finish KalınlığıFlash
Mevcut Derecelendirme (Smameler)2A
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
StilR
Row sayısı1
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Malzeme - İzalPolybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Seviye, Sınıf3
Açıklama
32 Position Din Connector Header, Male Pins Gold Through Hole