A-HCF48ABCT
Üretici
Üretici Parça No.
A-HCF48ABCT
EBEE Parça No.
10698475-A-HCF48ABCT-EB
Açıklama
DIN 41612, F, STYLE C/2, 48,
Tümünü Seç
Veri SayfasıAssmann WSW Components A-HCF48ABCT
Pozisyon sayısı48
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 105°C
İletişim FinishGold
İletişim Finish KalınlığıFlash
Mevcut Derecelendirme (Smameler)2A
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
StilC/2 (1/2 C)
Row sayısı3
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Malzeme - İzalPolybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Seviye, Sınıf3
Açıklama
48 Position Din Connector Receptacle, Female Sockets Gold Through Hole