A-HCF48ABCT-2
Üretici
Üretici Parça No.
A-HCF48ABCT-2
EBEE Parça No.
10698599-A-HCF48ABCT-2-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
DIN 41612, F, STYLE C/2, 48,
Pozisyon sayısı48
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 105°C
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı15.0µin (0.38µm)
Mevcut Derecelendirme (Smameler)2A
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
StilC/2 (1/2 C)
Row sayısı3
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Malzeme - İzalPolybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Seviye, Sınıf2
Açıklama
48 Position Din Connector Receptacle, Female Sockets Gold Through Hole