A-HCF32ACT
Üretici
Üretici Parça No.
A-HCF32ACT
EBEE Parça No.
10698304-A-HCF32ACT-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
DIN 41612, F, STYLE C/2, 32,
Tümünü Seç
SeriDIN 41612
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Female Sockets
Pozisyon sayısı32
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 105°C
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerMounting Clips
İletişim FinishGold
İletişim Finish KalınlığıFlash
Mevcut Derecelendirme (Smameler)2A
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
StilC/2 (1/2 C)
Row sayısı2
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Malzeme - İzalPolybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Seviye, Sınıf3
Açıklama
32 Position Din Connector Receptacle, Female Sockets Gold Through Hole