A-HBM16BR
Üretici
Üretici Parça No.
A-HBM16BR
EBEE Parça No.
10698069-A-HBM16BR-EB
Açıklama
DIN41612, M, STYLE B/2, 16,
Tümünü Seç
Veri SayfasıAssmann WSW Components A-HBM16BR
SeriDIN 41612
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüHeader, Male Pins
Pozisyon sayısı16
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 105°C
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerPolarizing Key
İletişim FinishGold
İletişim Finish KalınlığıFlash
Mevcut Derecelendirme (Smameler)2A
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
StilB/2 (1/2 B)
Row sayısı1
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Malzeme - İzalPolybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Seviye, Sınıf3
Açıklama
16 Position Din Connector Header, Male Pins Gold Through Hole