A-BM32ABT
Üretici
Üretici Parça No.
A-BM32ABT
EBEE Parça No.
10698312-A-BM32ABT-EB
Açıklama
DIN 41612
Tümünü Seç
Veri SayfasıAssmann WSW Components A-BM32ABT
Seri-
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüHeader, Male Pins
Pozisyon sayısı32
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 105°C
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerMounting Clips
İletişim FinishGold
İletişim Finish KalınlığıFlash
Mevcut Derecelendirme (Smameler)2A
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.200" (5.08mm)
StilB
Row sayısı2
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Malzeme - İzalPolybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Seviye, Sınıf3
Açıklama
32 Position Din Connector Header, Male Pins Gold Through Hole