A-BF64ABW5-2
Üretici
Üretici Parça No.
A-BF64ABW5-2
EBEE Parça No.
10699892-A-BF64ABW5-2-EB
Açıklama
DIN 41612, F, STYLE B, 64,
Tümünü Seç
Veri SayfasıAssmann WSW Components A-BF64ABW5-2
SeriDIN 41612
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Female Sockets
Pozisyon sayısı64
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerMounting Clips
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı78.7µin (2.00µm)
Mevcut Derecelendirme (Smameler)2A
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
StilB
Row sayısı2
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Malzeme - İzalPolybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Seviye, Sınıf1
Açıklama
64 Position Din Connector Receptacle, Female Sockets Gold Through Hole