98401-101A26
Üretici
Üretici Parça No.
98401-101A26
EBEE Parça No.
7716396-98401-101A26-EB
Açıklama
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıAmphenol ICC (FCI) 98401-101A26
SeriBERGSTIK®
AmbalajTape & Reel (TR)
Kısmen DurumObsolete
Bağlayıcı Tip TürüHeader, Breakaway
Pozisyon sayısı26
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiSurface Mount
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerBoard Guide, Pick and Place
İletişim şekliSquare
Temel Ürün Numarası98401
MfrAmphenol ICC (FCI)
İletişim Finish - MatingGold, GXT™
İletişim MalzemesiPhosphor Bronze
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)-
SonlandırmaSolder
StilBoard to Board
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Sırada Sürgürme - Mating0.100" (2.54mm)
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.230" (5.84mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi-
Genel Temas Uzunluğu-
İzülasyon Yüksekliği0.084" (2.14mm)
İletişim Finish Kalınlığı - Mating30.0µin (0.76µm)
İletişim Finish - PostTin-Lead
İzal MalzemesiThermoplastic
İzülasyon rengiBlack
İletişim Finish Kalınlığı - Post150.0µin (3.81µm)
Çiftli İstisa Yükseklikleri-
Açıklama
Connector Header Surface Mount 26 position 0.100" (2.54mm)