8D019F28PN
Üretici
Üretici Parça No.
8D019F28PN
EBEE Parça No.
11238751-8D019F28PN-EB
Açıklama
8D 28C 26#20 2#16 PIN RECP
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Circular Connectors ,Common Circular
Veri SayfasıSouriau-Sunbank by Eaton 8D019F28PN
Seri8D
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Male Pins
Pozisyon sayısı28
Kabuk Boyutu - Ek19-28
Montaj TipiPanel Mount
Montaj ÖzelliğiFlange
Sabitleştirme TipiThreaded
OrientasyonN (Normal)
Kabuk MalzemesiAluminum
Kabuk BitişNickel
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 200°C
Kabuk Boyutu, MIL-
Giriş KorumasıIP67 - Dust Tight, Waterproof
KorumaUnshielded
Sınıf-
YeterlilikMIL-DTL-38999 Series III
Birincil MalzemeMetal
Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi-
Özellikler-
Malzeme eklemeThermoplastic
Temel Ürün Numarası8D019F
MfrSouriau-Sunbank by Eaton
İletişim Finish - MatingGold
İletişim MalzemesiCopper Alloy
UygulamalarıAviation, Marine, Military
Mevcut Derecelendirme (Smameler)7.5A, 13A
SonlandırmaCrimp
RenkSilver
Voltaj Derecelendirmesi-
İletişim Finish Kalınlığı - Mating-
Backshell Malzemesi, Kaplama-
Kablo Açılış-
Açıklama
28 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp