85763-1201LF
Üretici
Üretici Parça No.
85763-1201LF
EBEE Parça No.
10719324-85763-1201LF-EB
Açıklama
CONN RCPT 120POS PCB
Tümünü Seç
Veri SayfasıAmphenol ICC (FCI) 85763-1201LF
SeriMetral®
AmbalajTube
Kısmen DurumObsolete
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Female Sockets
Pozisyon sayısı120
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerSpacer
Temel Ürün Numarası85763
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)1A
SonlandırmaPress-Fit
Bir piyatch0.079" (2.00mm)
RenkNatural
Row sayısı5
Voltaj Derecelendirmesi1000V