800-V3-059-20-001101
Üretici
Üretici Parça No.
800-V3-059-20-001101
EBEE Parça No.
7823022-800-V3-059-20-001101-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN HEADER R/A 59POS 2.54MM
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Seri800
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüHeader
Pozisyon sayısı59
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
İletişim şekliCircular
Temel Ürün Numarası800-V3
MfrPreci-Dip
İletişim Finish - MatingGold
İletişim MalzemesiBrass
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaSolder
StilBoard to Board
Row sayısı1
Voltaj Derecelendirmesi150VDC
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Sırada Sürgürme - Mating-
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Kefe veUnshrouded
Kontaks uzunluğu - Mating0.195" (4.95mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.126" (3.20mm)
Genel Temas Uzunluğu-
İzülasyon Yüksekliği0.100" (2.54mm)
İletişim Finish Kalınlığı - Mating29.5µin (0.75µm)
İletişim Finish - PostTin
İzal MalzemesiPolycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled
İzülasyon rengiBlack
İletişim Finish Kalınlığı - Post-
Çiftli İstisa Yükseklikleri-
Açıklama
Connector Header Through Hole, Right Angle 59 position 0.100" (2.54mm)