7917-15MTBG00A
Üretici
Üretici Parça No.
7917-15MTBG00A
EBEE Parça No.
9685458-7917-15MTBG00A-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN D-SUB HD PLG 15POS SLDR CUP
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Seri7917
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı15
İletişim TürüSignal
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 105°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerGrounding Indents
Temel Ürün Numarası7917-15
MfrOupiin
İletişim MalzemesiBrass
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish KalınlığıFlash
Mevcut Derecelendirme (Smameler)1A
SonlandırmaSolder Cup
RenkBlack
Row sayısı3
Voltaj Derecelendirmesi-
Bağlayıcı StilD-Sub, High Density
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi1 (DE, E) High Density
Flange ÖzelliğiHousing/Shell (Unthreaded)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Tin Plated
Arka set aralığı-
İletişim formu-
Dielektrik malzemePolybutylene Terephthalate (PBT)
Açıklama
15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector