7907-25MTBG00A
Üretici
Üretici Parça No.
7907-25MTBG00A
EBEE Parça No.
9685459-7907-25MTBG00A-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN D-SUB PLUG 25POS SOLDER CUP
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Seri7907
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı25
İletişim TürüSignal
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 105°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerGrounding Indents
Temel Ürün Numarası7907
MfrOupiin
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish KalınlığıFlash
Mevcut Derecelendirme (Smameler)1A
SonlandırmaSolder Cup
RenkBlack
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi-
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi3 (DB, B)
Flange ÖzelliğiHousing/Shell (Unthreaded)
Kabuk Malzemesi, BittirMetal, Tin Plated
Arka set aralığı-
İletişim formu-
Dielektrik malzemePolyester Thermoplastic, Glass Filled
Açıklama
25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector