76745-135-40LF
Üretici
Üretici Parça No.
76745-135-40LF
EBEE Parça No.
9475673-76745-135-40LF-EB
Açıklama
CONN HDR 40POS 0.100" STACK T/H
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıAmphenol ICC (FCI) 76745-135-40LF
SeriBERGSTIK®, MezzSelect™, Basics+
AmbalajBag
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı40
Montaj TipiThrough Hole
Temel Ürün Numarası76745
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
RenkBlack
Row sayısı2
Sıra aralığı0.100" (2.54mm)
Uzunluk - Genel Pin-
Uzunluk - Post (Mating)-
Uzunluk - Yığın Yüksekliği-
Uzunluk - Kuyruk-
İletişim Finish - Post (Makum)Gold, GXT™
İletişim Finish Kalınlığı - Post (Makim)30.0µin (0.76µm)
Açıklama
40 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold, GXT™ Through Hole