6STD50SAM99B70X
Üretici
Üretici Parça No.
6STD50SAM99B70X
EBEE Parça No.
9640540-6STD50SAM99B70X-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Seri-
AmbalajBox
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Female Sockets
Pozisyon sayısı50
İletişim TürüSignal
Montaj TipiPanel Mount
Çalışma sıcaklığı-25°C ~ 105°C
Giriş KorumasıIP67 - Dust Tight, Waterproof
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerMounting Hardware
Temel Ürün Numarası6STD50S
MfrAmphenol CONEC
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Tel Ölçer20 AWG
İletişim FinishGold
İletişim Finish KalınlığıFlash
Mevcut Derecelendirme (Smameler)7.5A
SonlandırmaSolder Cup
RenkBlack
Row sayısı3
Voltaj Derecelendirmesi125V
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi5 (DD, D)
Flange ÖzelliğiMating Side (4-40)
Kabuk Malzemesi, BittirCopper Alloy, Tin Plated
Arka set aralığı-
İletişim formuMachined
Dielektrik malzemePolybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Açıklama
50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector