6STD15PAM99B30X
Üretici
Üretici Parça No.
6STD15PAM99B30X
EBEE Parça No.
9736645-6STD15PAM99B30X-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Seri-
AmbalajBox
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı15
İletişim TürüSignal
Montaj TipiPanel Mount
Çalışma sıcaklığı-25°C ~ 105°C
Giriş KorumasıIP67 - Dust Tight, Waterproof
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerGrounding Indents
Temel Ürün Numarası6STD15P
MfrAmphenol CONEC
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Tel Ölçer20 AWG
İletişim FinishGold
İletişim Finish KalınlığıFlash
Mevcut Derecelendirme (Smameler)7.5A
SonlandırmaSolder Cup
RenkBlack
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi125V
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi2 (DA, A)
Flange ÖzelliğiMating Side, Female Screwlock (4-40)
Kabuk Malzemesi, BittirCopper Alloy, Tin Plated
Arka set aralığı-
İletişim formuMachined
Dielektrik malzemePolybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Açıklama
15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector