69916-031LF
Üretici
Üretici Parça No.
69916-031LF
EBEE Parça No.
7828897-69916-031LF-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 70POS 2.54MM
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıAmphenol ICC (FCI) 69916-031LF
SeriBergCon®
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüHeader
Pozisyon sayısı70
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole
Sabitleştirme TipiPush-Pull
Çalışma sıcaklığı-
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi-
Özellikler-
İletişim şekliSquare
Temel Ürün Numarası69916
MfrAmphenol ICC (FCI)
İletişim Finish - MatingGold or Gold, GXT™
İletişim MalzemesiPhosphor Bronze
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)-
SonlandırmaSolder
StilBoard to Board
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi-
Pitch - Mating0.100" (2.54mm)
Sırada Sürgürme - Mating0.100" (2.54mm)
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Kefe veShrouded - 4 Wall
Kontaks uzunluğu - Mating0.275" (6.99mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.103" (2.62mm)
Genel Temas Uzunluğu0.555" (14.10mm)
İzülasyon Yüksekliği0.500" (12.70mm)
İletişim Finish Kalınlığı - Mating30.0µin (0.76µm)
İletişim Finish - Post-
İzal MalzemesiLiquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled
İzülasyon rengiBlack
İletişim Finish Kalınlığı - Post-
Çiftli İstisa Yükseklikleri-
Açıklama
Connector Header Through Hole 70 position 0.100" (2.54mm)