66900-016LF
Üretici
Üretici Parça No.
66900-016LF
EBEE Parça No.
9862320-66900-016LF-EB
Açıklama
CONN RCPT 16POS IDC 28-30AWG
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıAmphenol ICC (FCI) 66900-016LF
SeriQuickie™
AmbalajTube
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle
Pozisyon sayısı16
İletişim TürüFemale Socket
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Sabitleştirme Tipi-
ÖzelliklerFeed Through, Strain Relief
Temel Ürün Numarası66900
Tel Ölçer28-30 AWG
İletişim FinishGold, GXT™
İletişim Finish Kalınlığı30.0µin (0.76µm)
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
RenkBlue
Row sayısı2
Sıra aralığı0.100" (2.54mm)
Kablo SonlandırmaIDC
Tel tipiRibbon Cable
Açıklama
16 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold, GXT™ 28-30 AWG