| Üretici Parça No. | 51968-10006400AALF |
| EBEE Parça No. | 10730833-51968-10006400AALF-EB |
| Müşteri No. | |
| Veri Sayfası | |
| EDA Modelleri | |
| Açıklama | CONN RCPT 64POS EDGE MNT |
Lütfen teklif talebinde bulunun, derhal yanıtlayacağız.
| Tür | Açıklama | Tümünü Seç |
|---|---|---|
| Veri Sayfası | Amphenol ICC (FCI) 51968-10006400AALF | |
| Seri | PwrBlade® | |
| Ambalaj | Tray | |
| Kısmen Durum | Active | |
| Bağlayıcı Tip Türü | Receptacle, Female Sockets | |
| Pozisyon sayısı | 64 | |
| Montaj Tipi | Board Edge, Through Hole, Right Angle | |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ~ 105°C | |
| Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi | UL94 V-0 | |
| Özellikler | Board Lock, Guide Pin | |
| Temel Ürün Numarası | 51968 | |
| İletişim Finish | Gold or Gold, GXT™ | |
| İletişim Finish Kalınlığı | 30.0µin (0.76µm) | |
| Mevcut Derecelendirme (Smameler) | - | |
| Sonlandırma | Solder | |
| Bir piyatch | 0.100" (2.54mm) | |