3600A/24SF
Üretici
Üretici Parça No.
3600A/24SF
EBEE Parça No.
10473960-3600A/24SF-EB
Açıklama
MULTI-PAIR 24COND 28AWG BLK 100'
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Multiple Conductor Cables
Veri Sayfası3M 3600A/24SF
Seri3600X
AmbalajSpool
Kısmen DurumDiscontinued at Digi-Key
Çalışma sıcaklığı-
ÖzelliklerSplice Free
Temel Ürün Numarası3600A
Mfr3M
Tel Ölçer28 AWG
Uzunluk100.0' (30.5m)
Voltaj30 V
KullanımCommunication, Computer, Control
İletör sayısı24 (12 Pair Twisted)
Ceket (Salm) MalzemesiPoly-Vinyl Chloride (PVC)
Ceket (Sinsasyon) Kalınlığı0.0260" (0.660mm)
İletör MalzemesiCopper, Tinned
Reytingler-
Kablo TipiMulti-Pair
Ceket RengiBlack
Şef Strand7/36
Ceket (Sinyas) Çapı0.250" (6.35mm)
Kalkan MalzemesiAluminum; Copper, Tinned
Kalkan TipiFoil, Braid
İletktörü İzdiyasıPoly-Vinyl Chloride (PVC)
Kalkan Kapsama100%, 90%
Açıklama
24 (12 Pair Twisted) Conductor Multi-Pair Cable Black 28 AWG Foil, Braid 100.0' (30.5m)