35HDNNPKG
Üretici
Üretici Parça No.
35HDNNPKG
EBEE Parça No.
10735100-35HDNNPKG-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminal Blocks ,Barrier Blocks
Seri35HD
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPhone Plug
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Çalışma sıcaklığı-
KorumaUnshielded
Özellikler-
Şunları içerir3 pcs - 1 Connector, 1 Handle, 1 Insulator Tube
MfrSwitchcraft Inc.
İletişim MalzemesiBrass
Mevcut Derecelendirme (Smameler)4 A
SonlandırmaSolder
Konut MalzemesiBrass
Thread Boyutu-
CinsiyetMale
İzülasyon rengi-
Vücut malzemesiBrass
Gerilim - Derecelendirilmiş250VAC, 140VDC
Pozisyon/İletişim sayısı3 Conductors, 3 Contacts
Gerçek Çap0.138" (3.50mm)
Kontakt - Kaplama-
Kablo Açılış-
Panel Delüğü Boyutu-
Sinyal HatlarıStereo (3 Conductor, TRS)
Endüstri Tanınan Çiftlik Çapı3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
Dahili Anahtarlar)Does Not Contain Switch
Vücut rengi-
Matlama Uzunluğu / Derinlik0.560" (14.20mm)
Açıklama
3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Plug Stereo (3 Conductor, TRS) Connector Solder