34BCW100
Üretici
Üretici Parça No.
34BCW100
EBEE Parça No.
10507946-34BCW100-EB
Açıklama
WIRE BUS BAR 34AWG 100'
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Veri SayfasıRemington Industries 34BCW100
Seri-
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-
Özellikler-
MfrRemington Industries
Tel Ölçer34 AWG
Uzunluk100.0' (30.5m)
Voltaj-
Ceket (Salm) MalzemesiNo Jacketing - Bare Wire
Ceket (Sinsasyon) Kalınlığı-
İletör MalzemesiCopper, Annealed Bare
Reytingler-
Kablo TipiBus Bar
Ceket Rengi-
Şef StrandSolid
Ceket (Sinyas) Çapı0.006" (0.16mm)
Açıklama
34 AWG Bus Bar Wire Solid 100.0' (30.5m)