2DA31PBR
Üretici
Üretici Parça No.
2DA31PBR
EBEE Parça No.
9697884-2DA31PBR-EB
Açıklama
CONN D-SUB PLUG 31POS R/A SOLDER
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıITT Cannon, LLC 2DA31PBR
SeriMicro, 2D
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı31
İletişim TürüSignal
Montaj TipiPanel Mount, Through Hole, Right Angle
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi-
Özellikler-
MfrITT Cannon, LLC
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)2A
SonlandırmaSolder
RenkBlack
Row sayısı3
Voltaj Derecelendirmesi-
Bağlayıcı StilD-Sub, Double Density
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi2 (DA, A) Double Density
Flange ÖzelliğiHousing/Shell (Unthreaded)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Yellow Cadmium Plated
Arka set aralığı-
İletişim formu-
Dielektrik malzemePolyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Açıklama
31 Position D-Sub, Double Density Plug, Male Pins Connector