28UL1007STRBRO
Üretici
Üretici Parça No.
28UL1007STRBRO
EBEE Parça No.
10506944-28UL1007STRBRO-EB
Açıklama
HOOK-UP STRND 28AWG BRN 100'
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Veri SayfasıRemington Industries 28UL1007STRBRO
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı105°C
MfrRemington Industries
Tel Ölçer28 AWG
Uzunluk100.0' (30.5m)
Voltaj300V
Ceket (Salm) MalzemesiPoly-Vinyl Chloride (PVC)
Ceket (Sinsasyon) Kalınlığı0.016" (0.41mm)
Kablo TipiHook-Up
Ceket RengiBrown
Şef Strand7/36
Ceket (Sinyas) Çapı0.046" (1.17mm)
Açıklama
28 AWG Hook-Up Wire 7/36 Brown 300V 100.0' (30.5m)