28UL1007STRBLU
Üretici
Üretici Parça No.
28UL1007STRBLU
EBEE Parça No.
10506946-28UL1007STRBLU-EB
Açıklama
HOOK-UP STRND 28AWG BLU 100'
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Veri SayfasıRemington Industries 28UL1007STRBLU
Seri-
AmbalajSpool
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı105°C
ÖzelliklerAbrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Temel Ürün Numarası28UL1007
MfrRemington Industries
Tel Ölçer28 AWG
Uzunluk100.0' (30.5m)
Voltaj300V
Ceket (Salm) MalzemesiPoly-Vinyl Chloride (PVC)
Ceket (Sinsasyon) Kalınlığı0.016" (0.41mm)
İletör MalzemesiCopper, Tinned
ReytinglerUL Style 1007
Kablo TipiHook-Up
Ceket RengiBlue
Şef Strand7/36
Ceket (Sinyas) Çapı0.046" (1.17mm)
Açıklama
28 AWG Hook-Up Wire 7/36 Blue 300V 100.0' (30.5m)