26UL1007STRGRA
Üretici
Üretici Parça No.
26UL1007STRGRA
EBEE Parça No.
10507003-26UL1007STRGRA-EB
Açıklama
HOOK-UP STRND 26AWG GRY 100'
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Veri SayfasıRemington Industries 26UL1007STRGRA
Seri-
AmbalajSpool
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı105°C
ÖzelliklerAbrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Temel Ürün Numarası26UL1007
MfrRemington Industries
Tel Ölçer26 AWG
Uzunluk100.0' (30.5m)
Voltaj300V
Ceket (Salm) MalzemesiPoly-Vinyl Chloride (PVC)
Ceket (Sinsasyon) Kalınlığı0.016" (0.41mm)
İletör MalzemesiCopper, Tinned
ReytinglerUL Style 1007
Kablo TipiHook-Up
Ceket RengiGray
Şef Strand7/34
Ceket (Sinyas) Çapı0.050" (1.27mm)
Açıklama
26 AWG Hook-Up Wire 7/34 Gray 300V 100.0' (30.5m)