25CH-E6-04
Üretici
Üretici Parça No.
25CH-E6-04
EBEE Parça No.
9906888-25CH-E6-04-EB
Açıklama
CONN RCPT HSG 4POS 2.50MM
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıADAM TECH 25CH-E6-04
Seri25CH
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle
Pozisyon sayısı4
İletişim TürüFemale Socket
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Sabitleştirme TipiFriction Lock
NotContacts Not Included
Çalışma sıcaklığı-25°C ~ 85°C
Özellikler-
Temel Ürün Numarası25CH-E6
MfrAdam Tech
İletişim SonlandırmaCrimp
Bir piyatch0.098" (2.50mm)
RenkBeige
Row sayısı1
İzal MalzemesiPolyamide (PA66), Nylon 6/6
Sıra aralığı-
Açıklama
4 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Beige 0.098" (2.50mm)