22CC50C0187
Üretici
Üretici Parça No.
22CC50C0187
EBEE Parça No.
10536331-22CC50C0187-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CBL CLAMP P-TYPE NAT FASTENER
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires - Management ,Cable Supports and Fasteners
SeriMicroPlastics
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
TipClamp, P-Type
Montaj TipiFastener
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-2
Temel Ürün Numarası22CC50C
Uzunluk-
RenkNatural
MalzemePolyamide (PA66), Nylon 6/6
Genişlik0.500" (12.70mm)
Vida Boyutu-
Yükseklik-
Panel Kalınlığı-
Panel Delüğü Boyutu0.167" (4.24mm)
Tip Atıtalar-
Açılış Boyutu0.187" (4.75mm)
Malzeme Kalınlığı0.050" (1.27mm)
Yapıştırıcı-
Bundle Center to Mounting Center yakınındaki oteller-
Açıklama
Cable Clamp, P-Type Natural Fastener 0.187" (4.75mm)