20020107-H062A01LF
Üretici
Üretici Parça No.
20020107-H062A01LF
EBEE Parça No.
10787032-20020107-H062A01LF-EB
Açıklama
TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminal Blocks ,Barrier Blocks
Seri06-508
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
TipHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Pozisyon sayısı6
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 115°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
Temel Ürün Numarası20020107
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Bir piyatch0.200" (5.08mm)
RenkBlack
Konut MalzemesiThermoplastic Resin
Sonlandırma stiliSolder
İzülasyon Yüksekliği0.472" (12.00mm)
Vida Boyutu-
Tel Ölçer veya Menzil - AWG-
Tel Ölçer veya Menzil - mm2-
Mevcut - UL12 A
Seviye Başına Pozisyonlar6
Başlık OrientasyonuVertical
Fişi Tel Girişi-
İletişim Mating FinishTin
Tork - Vida-
Tel Şerit Uzunluğu-
İletişim Kuyruk Uzunluğu0.157" (4.00mm)
Açıklama
6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole