20020007-H022B01LF
Üretici
Üretici Parça No.
20020007-H022B01LF
EBEE Parça No.
10787046-20020007-H022B01LF-EB
Açıklama
TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5.08MM
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminal Blocks ,Barrier Blocks
Seri01-508
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
TipPlug, Female Sockets
Pozisyon sayısı2
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 115°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerRetention Latches (Non-Wire Side)
Temel Ürün Numarası20020007
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Bir piyatch0.200" (5.08mm)
RenkBlack
Konut MalzemesiThermoplastic Resin
Sonlandırma stiliScrew - Rising Cage Clamp
İzülasyon Yüksekliği0.594" (15.09mm)
Vida BoyutuM3
Tel Ölçer veya Menzil - AWG12-24 AWG
Tel Ölçer veya Menzil - mm21-2.5mm²
Mevcut - UL12 A
Seviye Başına Pozisyonlar2
Başlık Orientasyonu-
Fişi Tel Girişi180°
İletişim Mating FinishTin
Tork - Vida0.56 Nm (5.0 Lb-In)
Tel Şerit Uzunluğu7-8mm
İletişim Kuyruk Uzunluğu-
Açıklama
2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180° Free Hanging (In-Line)